Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Sphere

 

 

 

CARTE.

Cover art

MS 500i NOVINKA

k dodání během roku 2019

První motorová pila s elektronickým vstřikováím paliva STIHL Injection. Nejlepší poměr výkonu a hmotnosti na trhu. Ideálně vhodná pro těžbu a zpracová... celý popis
Dostupnost
na dotaz
Momentálně není k dispozici
Výrobce:STIHL
Doprava:Odběr pouze na prodejně
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

První motorová pila s elektronickým vstřikováím paliva STIHL Injection. Nejlepší poměr výkonu a hmotnosti na trhu. Ideálně vhodná pro těžbu a zpracování silných kmenů díky lehké konstrukci a vynikajícímu zrychlení. Optimalizovaná ozubená opěrka, HD2 filtr pro velmi dobrou účinnost filtru, matice na krytu řetězového kola zabezpečené proti ztrátě a víko filtru nevyžadující použití nářadí, vysoce výkonné olejové čerpadlo s možností regulace dodávaného množství pro vysoký dopravní výkon, uzávěřry nádrže nevyžadujícími použití nářadí pro snadné a bezpečné plnění provozních látek.

Technické údaje
Délka lišty 50-71 cm
Výtlak 79,2 cm3
Výkon 5 / 6,8 kW / hp
Hmotnost 1) 6,3 kg
Poměr výkonu k hmotnosti 1,3 kg / kW
Systémová hmotnost 2) 7,57 / 7,88 / 8,02 kg
Hladina akustického tlaku 3) 106 dB (A)
Hladina akustického výkonu 3) 119 dB (A)
Hodnota vibrací vlevo / vpravo 4) 4,2 / 4 m / s²
CO2 707 g / kWh
Rozteč řetězu 3/8 "

STIHL Injection (i)

STIHL injekce (i)

Technologie STIHL Injection umožňuje modelu MS 500i dosáhnout extrémně vysokého výkonu s úžasně malým místem instalace a nízkou hmotností.Díky inovativní technologii dosahuje stroj rychlý zrychlení od 0 do 100 km / h za báječné 0,25 sekundy.Model MS 500i je okamžitě rychlý.Senzory měří tlak vzduchu, vnitřní a venkovní teplotu a předávají informace řídicí jednotce.To lze optimálně stanovit stanovenými hodnotami množství paliva a bodu vznícení.

Bestes Leistungsgewicht

Nejlepší síla na váhu

Revoluční technologie pohonů pro motorové pily a výsledná inteligentní lehká konstrukce umožňují dosáhnout nejlepšího poměru výkonu k hmotnosti na trhu.Optimalizovaný design s lehkým krytem řetězového kola, kompaktní motorovou jednotkou, setrvačníkem s nižší celkovou výškou a klikovým hřídelem se sníženou hmotností přizpůsobený nízké hmotnosti setrvačníku výrazně zvyšuje komfort práce.MS 500i je ideální pro řezání, řezání a odklízení hustého dřeva.


Seitliche Kettenspannung

Boční napnutí řetězu

Upínací šroub se ovládá bočně přes kryt řetězového kola.Tím se zabrání kontaktu ruky s ostrým pilovým řetězem a špičkami dorazu.


Sensorische Kraftstoffdosierung

Senzorické měření paliva

Kromě snímače venkovní teploty má MS 500i snímač tlaku a teploty na motoru.Tím se měří tlak okolí při startu a teplota a tlak motoru v klikové skříni během provozu.Generátor pro elektrické napětí poskytuje informace potřebné pro rychlost.Regulátor zpracovává tyto hodnoty, které přizpůsobují systém podmínkám použití.Palivo je pak optimálně dávkováno a tím je dosaženo dokonalého a rychlého chodu.

Einfachstes Starten, egal ob Kalt- oder Warmstart
Snadné spuštění, bez ohledu na to, zda je studený nebo teplý start

Nedostatečná výchozí pozice a snadný přístup k Purgeru dokonalé startování.

Elektrische Griffheizung (W)
Elektrické rukojeti (W)

Takže uživatelé mají svou řetězovou pilu pevně pod kontrolou i v zimě, elektrické ohřívač rukojeti (W) zajišťuje vysokou provozní bezpečnost.Údržba a opotřebení vyhřívacích fólií v trubce rukojeti a zadní rukojeti lze v případě potřeby zapnout a udržovat rukojeti teplé a suché

STIHL Ematic mit neuem Ölpumpensystem
STIHL Ematic s novým systémem olejových čerpadel

Díky novému systému olejových čerpadel lze zvýšit tok oleje.To je zvláště výhodné v prašných podmínkách nebo při použití dlouhých vodicích kolejnic.
Mengenregulierbare Ölpumpe
Nastavitelné olejové čerpadlo

Umožňuje přesnou výrobu závislou na poptávce.Snížení průtoku oleje až o 50% je možné v poloze E.U velmi dlouhých řezacích sad nebo
velmi suchého dřeva může uživatel nastavit dodatečný objem oleje.


 HD2-Filter mit Radialdichtung
HD2 filtr s radiálním těsněním

Nový vzduchový filtr HD2 vyrobený z PET materiálu s radiálním těsněním zabraňuje odsávání jemného prachu.
Hermetické těsnění zvyšuje životnost motoru a snižuje opotřebení.

Dekompressionsventil
dekompresní ventil

Dekompresní ventil umožňuje, aby část stlačené směsi unikla z válce při jeho spuštění.
V důsledku toho je výrazně snížena požadovaná trakce na Anwerfseil.Provozovatel se uleví a ušetří celý spouštěcí systém agregátu motoru.


STIHL ElastoStart
STIHL ElastoStart

V důsledku kompresního tlaku dochází při spouštění spalovacích motorů k prudkým silám, které způsobují namáhání svalů a kloubů.Tlumicí element ve speciální rukojeti startéru ElastoStart střídavě pohlcuje sílu podle průběhu komprese a uvolňuje ji znovu.Tím dochází k jednotnému procesu spouštění bez špiček trhavé síly.
Werkzeuglose Tankverschlüsse
Kloboučky bez nářadí

Patentované speciální uzávěry palivové a olejové nádrže.Nádrže s nářadím, které je vybaveny, lze rychle a bez námahy a bez nářadí otvírat a zavírat.
Optimierter Kettenraddeckel
Optimalizovaný kryt řetězového kola

Plošší a užší kryt řetězového kola s integrovanými kluznými lištami a předním okrajem snižuje úsilí potřebnou pro odblokování a zajišťuje vynikající evakuaci čipu.
STIHL Antivibrationssystem
STIHL antivibrační systém

Silné vibrace na rukojeti elektrického nářadí mohou vést k dlouhodobým oběhovým poruchám v rukou a pažích.STIHL proto vyvinul vysoce kvalitní antivibrační systém.
V případě pohonných jednotek s AV systémem jsou vibrace generované motorem a pracovním nástrojem výrazně sníženy v bodech uchopení.
Verliersichere Muttern
V zajetí ořechů

Při výměně řezné soupravy již nemohou být matice na krytu řetězového kola ztraceny.
Optimierter Krallenanschlag
Optimalizovaná zarážka

Délka zubu dorazového dorazu byla přizpůsobena obrysu poloměru stromů.Pila uchopuje řezání a kácení ještě lépe do dřeva.
Stechleiste
Kromě srážecího proužku je skříň ventilátoru opatřena zdviženým, tištěným rytím, který probíhá rovnoběžně s linií symetrie vodicí lišty.Dokonalá pomoc při řízení řezu při řezání.
TIp STIHL pro profesionály:
Stihl Injection znamená nejlepší poměr výkonu a hmotnosti při kompaktní konstrukci,
tzn. vyšší výkon při srovnatelné hmotnosti a konstrukční velikosti.
Nainstalovaná senzorika a řízení charakteristiky motoru u MS 500i
zaručuje optimální výkon motoru a zrychlení při všech podmínkách použití.

Kontakt
Logo
RN TECHNIK
8:00 - 17:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.