Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Sphere

 

 

 

CARTE.

Cover art

RMI 422 PC

k dodání během roku 2019

Plně automatická robotická sekačka pro středně verlké plochy. V jedno pracovním kroku seče, rozmělňuje a hnojí jkao mulčovací sekačka. Podpora komunik... celý popis
Dostupnost
na dotaz
Cena bez DPH
31 818 Kč
38 500 Kč
ks
Číslo produktu:63010111448
Výrobce:STIHL
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Plně automatická robotická sekačka pro středně verlké plochy. V jedno pracovním kroku seče, rozmělňuje a hnojí jkao mulčovací sekačka. Podpora komunikace prostřednictvím aplikace, kapacita akumulátoru 80Wh, šířka záběru při sečení 20 cm, hmotnost 10kg.

 

Technické údaje
max.Plocha trávy (do cca) 1 700 m²
Maximální sklon 40%
Šířka řezu 20 cm
Výška řezu 20-60 mm
Doba sečení (Ø za týden) 17 h
Jmenovitý výkon 60 W
Pracovní rychlost 4 450 ot./min
Typ baterie Li-ion
Hmotnost zařízení 10 kg
měřená hladina akustického výkonu LWA [dB (A)] 60 dB (A)
Hladina akustického tlaku měřená LpA 49 dB (A)
Hladina akustického tlaku faktoru nejistoty KpA 2 dB (A)

Bewegliche Haube

Mobilní kapuce

Pohyblivá kapuce se senzory chrání robotickou sekačku STIHL iMow před povětrnostními vlivy a překážkami.Pokud robotická sekačka iMow narazí na překážku při automatickém trávníku, snímače integrované v pohyblivém krytu detekují kontakt s objektem na trávníku a vyvolají změnu směru.Obrázek ukazuje RMI 632.

Mulchmähwerk

 

Mulčovacísekačka

Robustní mulčovací nůž robotické sekačky STIHL iMow zajišťuje přesný řez i při vyšším růstu trávy.Směr otáčení se automaticky změní s každým zastavením čepelí.Tímto způsobem vyčnívají ostří automatické sekačky do rovnoměrné polohy.Mulčovací nůž je umístěn v sekačce společně s čisticím kotoučem.Změnu nože lze provést bez nástrojů.
Adaptive Slope Speed
Adaptivní rychlost sklonu

Pomocí funkce Adaptive Speed Slope robotická sekačka STIHL iMow nastavuje svou rychlost na nerovný terén.Vestavěný snímač náklonu neustále analyzuje náklon automatické sekačky a synchronizuje její pohon.
Dynamischer Mähplan
Dynamický plán sečení

Interaktivní program sečení robotické sekačky STIHL iMow lze použít k nastavení individuálních časových oken pro každý den, ve kterém zařízení může pracovat.Během těchto aktivních časů automatický sekačka automaticky vybere, kdy bude kosit trávník pro dosažení nejlepších výsledků.Pokud přeruší kosení kvůli dešti, později se s ním v rámci daného časového okna dostane do dohledu.Dynamický plán sečení je přístupný a ovládán prostřednictvím ovládacího panelu.
Lichtstarkes LCD-Display
Vysoce intenzivní LCD displej

Ovládací konzola je integrována do skříně robotické sekačky STIHL iMow a má velkoformátový LCD displej.To lze použít k intuitivnímu zaznamenávání všech nastavení, jakož ik zobrazení všech funkcí a výkonových údajů automatické sekačky.Vysoce kontrastní displej s vysokou intenzitou umožňuje snadné čtení displeje i při slunečním světle.
Rundum geschützt
Plně chráněné

Robotická sekačka STIHL iMow je vybavena různými senzory.Jakmile se někdo pokusí zachytit při sečení, zastaví se.Automatické sekačky lze navíc chránit kódem PIN.Je-li nastavena tak, aby mohla být ovládána pouze pomocí vstupu PIN, je bezpečné pro externí použití.
Lieferumfang
dodávka

Rozsah dodávky robotické sekačky STIHL iMow zahrnuje: zařízení, dokovací stanici, čtyři kolíky k připevnění k zemi a pravítko iMow, které vám pomohou umístit obvodový vodič.Pro instalaci robotické sekačky iMow je zapotřebí další instalační sada.
Dockingstation
Dokovací stanice

Dokovací stanice je součástí robotické sekačky STIHL iMow.Je to domov robotické sekačky a slouží k nabíjení baterie.Současně je výchozím bodem každého procesu sečení.Automatická sekačka se orientuje podle signálu vysílaného obvodovým drátem na okraji trávníku.Tento signál je přiváděn přes dokovací stanici.Pokud prší, nebo když je baterie během sečení prázdná, robotická sekačka iMow se automaticky vrátí do dokovací stanice a dobije baterii.Díky inteligentnímu nabíjecímu systému robotická sekačka iMow rozhoduje sama o sobě, zda je v důsledku jiného bezprostředního procesu kosení nezbytné rychlé nabíjení nebo zda má být baterie v normálním režimu nabíjena mírněji.Dokovací stanici lze umístit uvnitř i mimo oblast trávníku.
Versetztes Heimfahren
Offset návrat domů

Ve výchozím nastavení robotická sekačka iMow bude k dokovací stanici po obvodovém vodiči.Podle potřeby nebo v závislosti na povaze okraje žacího ústrojí může robotická sekačka iMow také přivádět k dokovací stanici s měnícím se posunem k pokládací dráze.
Steuerkonsole
ovládací panel

Kontrolní konzola s integrovaným a jasným displejem se používá na všech robotických kosticích secích strojích STIHL iMow pro snadné nastavení a rychlé zobrazení informací o zařízení.Kvůli vysokým kontrastním účinkům je také možné použít při slunečním záření.Konzola je umístěna v krytu automatické sekačky.
Antrieb iMow Mähroboter
Řídit robotickou sekačku iMow

Robotické sekačky STIHL iMow mají pohon, který jim umožňuje kosit i v kopcovitém terénu s trvale vysokou kvalitou.RMI 422 zvládne stoupání až o 35%, ostatní řídící plochy se sekačkami RMI 4 s gradientem až 40%.
Räder mit Traktionsprofil
Kola s trakčním profilem

Kola s plynulým chodem s trakčním profilem zajišťují, že se robotická sekačka STIHL iMow pohybuje ještě přesněji - zejména na kopcovitých trávníky s mírným sklonem až 35% a hustším růstem trávy.Profilové koly automatické sekačky jsou samočistící
Kontakt
Logo
RN TECHNIK
8:00 - 17:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.