- Dle značky
Stihl FS 40
- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
- Stihl FS 40V externím skladu5 390 Kč4 455 Kč bez DPH
FS 40
Lehký vyžínač o výkonu 0,7kW
Lehký vyžínač pro údržbu malých privátních zahrádek, zejména dokončovací práce.
Technická data
Zdvihový objem cm³ | 27,2 |
Výkon kW | 0,7 |
Hmotnost kg 1) | 4,4 |
Hladina akustického tlaku dB(A) 2) | 94 |
Hladina akustického výkonu dB(A) 2) | 107 |
Hodnota vibrací vlevo s plastovým žacím nástrojem m/s² 3) | 7 |
Hodnota vibrací vpravo s plastovým žacím nástrojem m/s² 3) | 6,4 |
Celková délka cm 4) | 145 |
Řezný nástroj | AutoCut C5-2 |
Objem palivové nádrže l | 0,34 |
1) Bez paliva, řezného nástroje a krytu
2) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2,5 dB(A)
3) K-Faktor podle RL 2006/42/EG = 2 m/s²
4) bez řezného nástroje
Lehký vyžínač o výkonu 0,7kW
Sériová výbava
Multifunkční rukojeť
Multifunkční rukojeť se používá u vyžínačů, křovinořezů a zahradních nůžek. Všechny ovládací prvky pro řízení motoru jsou integrovány v této rukojeti. Ovládání je tím zvláště jednoduché a bezpečné - ruka zůstává stále na rukojeti. U nářadí s kruhovou rukojetí jsou ovládací prvky umístěny na nosné tyči.(viz. obr)
Kruhová rukojeť
Díky praktické kruhové rukojeti je umožněno snadné, pohodlné a přitom precizní ovládání stroje.
2-MIX
Osvědčený motor 2-MIX STIHL přesvědčí nízkými hodnotami emisí a vynikajícím výkonem.
Ruční palivové čerpadlo
Ručním palivovým čerpadlem lze tlakem palce čerpat palivo do karburátoru. Tím se po delší provozní přestávce nářadí sníží počet zatažení za startovací lanko.
Tlačítko Stop
Odpadá kontrola a manipulace s tlačítem Stop při opětovném startu. Motor je neustále připraven k nastartování.
Ochranné brýle
Pro Vaši bezpečnost sériově dodávané ochranné brýle. Brýle jsou dobře odvětrávány a mají širokou boční ochranu.
Výbava pro dodatečné doplnění
Nosný popruh
Standardní nosný popruh umožňuje pohodlnou, uvolněněnou a bezpečnou práci.
Závěsný popruh/závěsný systém
STIHL závěsné systémy ulehčují práci při dlouhodobém nasazení strojů.Umožňují široký pracovní rozsah při odpovídající technice práce. V základní výbavě jednotlivých strojů se nachází odpovídající nosné systémy pro nejběžněji prováděné práce.
STIHL ErgoStart (E)
Startování je nyní ještě snadnější. U nového STIHL ErgoStart je mezi cívkou startovacího zařízení s lankem a klikovou hřídelí přídavná spirálová pružina, které se natahuje proti kompresnímu tlaku na pístu. Je-li síla pružiny větší než kompresní tlak, kliková hřídel se protočí a motor naskočí. Uživatel startuje nářadí pohodlně bez nepříjemných silových rázů.
V závislosti na zemi jsou možné odchylky od tohoto sortimentu produktů a od těchto údajů. Vyhrazujeme si právo na změny techniky, vybavení, ceny a nabízeného příslušenství.